- 120х200 см
- 140х200 см
- 140х200 см
- 160х200 см
- 180х200 см
- 140х200 см
- 160х200 см
- 200х200 см
З визначенням кута дивана виникають складнощі, особливо якщо меблі асиметричні. Проте є прості способи правильно визначити кут і купити саме той диван, який впишеться у вашу кімнату. Читайте нашу статтю, щоб дізнатися, як визначається кут дивана, яка частина має бути розкладною та як кутовий диван можна використовувати в інтер'єрі.
Хочете викинути свій диван за рік? Навряд чи. Цей предмет меблів вибирають надовго – річ солідна, потрібна, багатофункціональна. І щоб диван виявився саме таким, потрібно заглибитися в питання. Тобто – вивчити, що за наповнювач ховається під оббивкою. Наповнювачів нині дуже багато, і дуже добрих. Вони здатні служити довгі роки, забезпечувати анатомічне положення тіла під час сну, витримувати дитячі ігри, не вбирати запахи та не боятися вологості. Ціна за таке задоволення різна, але не завжди захмарна. Щоб вибрати підхожий за властивостями та вартістю матеріал, потрібно задатися питанням, як і для чого ви будете використовувати диван. А відповіді на всі питання зібрані в нашій статті. Дізнайтеся про пружинні та безпружинні наповнювачі, ортопедичну підтримку й терміни служби різних матеріалів.
Як вибрати диван, якщо немає можливості його помацати? Проаналізувати дані про те, з чого і як він зроблений. У нашій статті ви знайдете рекомендації, як перевірити якість дивана без походу в магазин.
По-третє, тому що дивани вирішують питання меблювання маленьких квартир – в одній невеликій кімнаті зазвичай не вдається поставити і диван, і ліжко. По-четверте, тому що можуть стати додатковим спальним місцем, якщо хтось приїде в гості – про цей випадок не доведеться тримати на балконі розкладушку.
Та от чи зручно спати на розкладному дивані? І чи легко буде його розкладати? Про механізми трансформації і кращі моделі для сну читайте в нашій статті.
Та існує інший варіант: купуючи диван, обирайте таку оббивку, котру легко чистити від будь-яких забруднень. Або таку, котру не подряпають домашні улюбленці. Або навіть таку, яку заслужено називають антивандальною. Про всі види меблевої оббивки і їх властивості розкаже наша стаття.
Новенький гарний диван – це завжди окраса оселі, острівець затишку і комфорту. Він ніби сам запрошує вас присісти і розслабитись. Обнова милує ваше око, і ви хвалите себе за те, яку чудову обрали оббивку. Але потім ваш диван спочатку обережно, а далі все сміливіше опановують ваші домочадці: ось дитина зліпила з пластиліну черговий шедевр, хтось неохайно їв чіпси і розтер об диван крихти, а ось і кішка залишила сліди свого перебування. І прощай краса і комфорт? Звичайно, можна нікого не пускати на диван або накрити його немарким чохлом. А можна просто почистити оббивку. Сучасні меблеві матеріали добре чистяться, і більшість плям безслідно зникають. Важливо лише правильно обрати засіб і діяти так, ніби у вас чорний пояс з прибирання. Всю необхідну інформацію щодо догляду за оббивкою ми зібрали в одній статті – читайте прямо зараз.
Потрібна консультація або не можете вибрати?Задайте нам будь-яке питання - ми знаємо все про те, що продаємо!  |
Задати питання
|